HABERLER
Bacaklarda, kalça ve basenlerde hedefli yağ yakma

Yağ minderlerinden en çok rahatsız ettikleri bölgelerde kurtulmak! Bu şimdiye kadar sadece güzellik cerrahlarının yaptıkları pahalı operasyonlarla mümkün oluyordu! HYPOXI Metodu günümüzde bunun tartışmasız en iyi alternatifidir: doğal, etkili ve kalıcı! HYPOXI – Terapisi ile garantili ince bacaklar, güzel bir kalça ve basen!

Bacaklarda, kalça ve basen bölgesinde yağ; oluşumunun nedeni

Yağların farklı yayılımlarının nedeni genlerdedir. Çünkü değişik vücut bölgelerinde cilt ve yağ dokusu kan dolaşımı yaradılışa göre farklıdır. Kan enerji, dolayısıyla yağ için tek taşıyıcıdır. Bir bölgede kan dolaşımı yeterli değilse o bölgede yağı taşıyacak madde eksik demektir. Kötü kan dolaşımı olan yağ çalışma sonrasında soğuk hissedilmesi ile kolayca anlaşılır.

Kötü kan dolaşımının sonucu

Bütün diyetlere ve sportif aktivitelere karşı koyan inatçı yağ birikimleridir. Çünkü vücut her zaman en kolay ve en çabuk ulaşabildiği yağları, yani kan dolaşımının en iyi olduğu bölgelerde bulunanları öncelikle yakar. Kötü kan dolaşımı vücudun ortasındaki yağların azaltılmasını engellerse bunun sonucu olarak inatçı yağ birikimlerinin ortaya çıkması yanında ayrıca iç organlar da önemli derecede zorlanır. .

Kötü kan dolaşımının sonucu

Problem bölgelerinde kan dolaşımının devamlı yükseltilmesi ile yağın aktifleştirilmesindedir. Bu çok sayıda basınç haznesi ile karın bölgesine değişken şekilde yüksek ve düşük basınç uygulaması oluşturarak mümkün olur. Düşük basınç aşamasında kan karın ve kalça yağ katmanı içine emilir. Kan orada dokudaki yağ asitlerini alır. Yağ ile zenginleştirilmiş kan daha sonra yüksek basınç aşamasında problem bölgesinden vücut dolaşımına preslenir.

Yağın aktifleştirilmesi ve atılması

Trainer L 250 ve S 120' de Hypoxi çalışması


Bilinen çalışmalarla yağ aktifleştirmeyi etkili yağ yakma ile kombine eder. Yağın alt vücutta kan dolaşımı değişken basınç ile maksimuma yükseltilir. Bunun sonucu olarak bacaklarda, kalça ve basen bölgesindeki yağ vücudun diğer bütün bölgelerindeki yağlardan daha aktif olur. Aynı zamanda gerçekleşen yağ yakma çalışması yağın kaslarda tamamen yakılmasını sağlar. Tabii ki – etkili ve kalıcı olarak. Hypoxi doğru önlemleri etkili şekilde birbirine bağlamayı başarmıştır. Yağ yakma çalışması, vantuz terapisi ve kompresyon terapisinin olumlu efektlerinden oluşan kombinasyon başarılı bir yağ yakma sağlar. Tam da yağın rahatsız edici olduğu bölgede: Bacaklarda, kalça ve basen bölgesinde.
Her hakkı mahfuzdur, tüm bilgiler Hypoxi Gmbh firmasından alınmıştır. zayıflama Web Tasarım: By İnanir