HABERLER
CITYSUN HYPOXI BAKIRKÖY

CitySun Hypoxi Bakırköy özellikle bölgesel yağlanmaların yoğun olarak görüldüğü kalça, karın, bel, basen, bacak gibi problemli alanlarda incelme imkanı sunan, alanında çağın mucizesi olarak adlandırılan Hypoxi ile birlikte bir güzellik salonunda bulunması gereken bütün hizmetleri bir arada bulabileceğiniz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir güzellik merkezidir. Merkezimizde Babor profesyonel bakım ürünleri ile cilt bakımı ve vücut bakımları, Depileve ağda bakım ürünleri ile sir ağda bakımları, manikür, pedikür ve spa bakımları bir arada sunulmaktadır.HİZMETLERİMİZ :

* Hypoxi : Bölgesel yağ yakma yöntemi olan Hypoxi, basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırarak egzersiz ile birleştirirken, daha az zamanda, daha az efor harcayarak sadece hedeflenen problemli bölgelerde yağ yakımını sağlayarak inceltiyor ve şekillendiriyor.

* Cilt Bakımı : Cildimiz güneş ışınları, olumsuz çevre koşulları, uzun süreli rahatsızlıklar ve ilaç kullanımları, hormonlu gıdalar, dengesiz beslenme, sigara gibi etkenlerle yıpranır. Doğal olan yaşlanma süreci ise hormonal ve genetik faktörlere de bağlı olarak yaşam boyunca devam eder. Zamanla cildimizde kırışıklıklar, renk değişikliği(sararma, kahverengi lekeler, ince kırmızı damarlanmalar) gevşeklik ve esneklik kaybı gözlenir. Bu durum bakımsızlıkla birleştiğinde gözle görülür şekilde hızlanır ve derinleşir. Bununla beraber, zamanın ve olumsuz faktörlerin cildimizde yaptığı tahribatı yumuşatmak ve geciktirmek elimizdedir! Cildinizi güzelleştirmek için yapabileceğiniz çok şey var. Bu yöntemler cildinizi doğru tanımaktan başlayan ve cildin ihtiyaçlarına yönelik bakım ve uygulamaları içeren bir süreci kapsar. Uzman kişilerin size önerip titizlikle uygulayacakları profesyonel cilt bakımı, ev bakımınızda kullanmanızı önerecekleri BABOR cilt bakım ürünleri, sağlıklı ve taze bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

* Vücut Bakımı : Profesyonel BABOR bakım ürünleri ile selülit bakımları, ödem atıcı bakımlar, inceltici bakımlar, rahatlatıcı ve şımartan bakımlar sizlere bambaşka dünyaların kapılarını açacaktır.

* Depileve Ağda Bakımı : Depilasyonda dünya lideri Depileve ile ağda bakımları ve parafin bakımları.

* Manikür - Pedikür : Bakimli olmanin ön sartlarindan biri de manikür ve pedikürdür. Günlük hayatimizda bütün vücudumuza oldugu gibi el ve ayak bakiminada önem vermeliyiz. Eller iletisim esnasında en önemli unsurlardan biridir. Seytan tirnaklarina dikkat edilmeli, kisinin yasina, sezona ve moda renklere göre oje uygulanmalidir. Sürekli kirilan ve ayrilan tirnaklar , besleyici ilaçlar ile güçlendirilmelidir. Pedikür özellikle yazin büyük önem tasir. Kisin sürekli kapali ayakkabilar içinde hava almayan ayaklarimizin saglikli ve hos görünmesi için pediküre ihtiyac vardir. Batan ayak tirnaklari kapali ayakkabilar içinde kaldikça büyük problemlere yol açar. Uzman kisiler tarafindan tedavi edilmelidir. Manikür & pedikür salonumuzda hijyenik bir ortamda yapilmaktadir. Salonumuzda kullanilan tüm aletler sterilize edilmekte olup el ve ayak sagliginizla ilgili sorularinizin cevabini salonumuz uzmanlarindan ögrenebilirsiniz...

İLETİŞİM :
Adres : İstanbul Cad. Cumhuriyetçi Sok. Konuk Apt. No:2/2 Blok Bakırköy / İstanbul
Tel : (0212) 583 23 76
www.citysunhypoxi.com

Her hakkı mahfuzdur, tüm bilgiler Hypoxi Gmbh firmasından alınmıştır. zayıflama Web Tasarım: By İnanir