HABERLER
CITYSUN HYPOXI KOZYATAĞI

CitySun Hypoxi Kozyatağı özellikle bölgesel yağlanmaların yoğun olarak görüldüğü kalça, karın, bel, basen, bacak gibi problemli alanlarda incelme imkanı sunan, alanında çağın mucizesi olarak adlandırılan Hypoxi ile birlikte bir güzellik salonunda bulunması gereken bütün hizmetleri bir arada bulabileceğiniz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir güzellik merkezidir. Merkezimizde Babor profesyonel bakım ürünleri ile cilt bakımı ve vücut bakımları,Kryolan ile profesyonel makyaj uygulamaları, kalıcı makyaj ve kaş kontürleri, Thermo Spa Concerto ile spa bakımları bir arada sunulmaktadır.HİZMETLERİMİZ :

* Hypoxi : Bölgesel yağ yakma yöntemi olan Hypoxi, basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırarak egzersiz ile birleştirirken, daha az zamanda, daha az efor harcayarak sadece hedeflenen problemli bölgelerde yağ yakımını sağlayarak inceltiyor ve şekillendiriyor.

* Cilt Bakımı : Cildimiz güneş ışınları, olumsuz çevre koşulları, uzun süreli rahatsızlıklar ve ilaç kullanımları, hormonlu gıdalar, dengesiz beslenme, sigara gibi etkenlerle yıpranır. Doğal olan yaşlanma süreci ise hormonal ve genetik( ailesel) faktörlere de bağlı olarak yaşam boyunca devam eder. Zamanla cildimizde kırışıklıklar, renk değişikliği(sararma, kahverengi lekeler, ince kırmızı damarlanmalar) gevşeklik ve esneklik kaybı gözlenir. Bu durum bakımsızlıkla birleştiğinde gözle görülür şekilde hızlanır ve derinleşir. Bununla beraber, zamanın ve olumsuz faktörlerin cildimizde yaptığı tahribatı yumuşatmak ve geciktirmek elimizdedir! Cildinizi güzelleştirmek için yapabileceğiniz çok şey var. Bu yöntemler cildinizi doğru tanımaktan başlayan ve cildin ihtiyaçlarına yönelik bakım ve uygulamaları içeren bir süreci kapsar. Uzman kişilerin size önerip titizlikle uygulayacakları profesyonel cilt bakımı, ev bakımınızda kullanmanızı önerecekleri BABOR cilt bakım ürünleri, sağlıklı ve taze bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

* Vücut Bakımı : Profesyonel SOTHYS bakım ürünleri ile selülit bakımları, ödem atıcı bakımlar, inceltici bakımlar, rahatlatıcı ve şımartan bakımlar sizlere bambaşka dünyaların kapılarını açacaktır.

* Profesyonel Makyaj : Bugün dünyanın 70' den fazla ülkesinde makyaj sanatçıları, kozmetik uzmanları, tiyatro, sinema, TV, video ve efekt uzmanları tarafından tercih edilen KRYOLAN 750' den fazla renk yelpazesi ve tonlamaları ile 16.000' den fazla ürün üreterek profesyonel makyaj ürünlerinde lider konumdadır. Merkezimizde Kryolan uzmanımız tarafından yapılacak gece ve gündüz makyajları ile bambaşka bir görünüme kavuşacaksınız.

* Thermo Spa Concerto : İlk sıcak su keyfini, hepimiz anne karnında yaşadık. Thermospa Concerto'da bilinçli ya da bilinçsiz olarak mutlaka o dönemi hatırlayacaksınız. Ilık su içinde yüzercesine, vücudun tamamen rahatlaması, ağırlık hissinden arınması ve kasların dinlenmesi için özel bir bakım. 300 lt kapasiteli su hacmi ve su geçirmez, dayanıklı ama ince kılıf içinde vücuda uygulanabilecek farklı kozmetik aktiflerle su içinde maksimum etki yaratır. Thermospa Concerto bakımlarında önce yatağa uzanırsınız, sonra küvet yukarı doğru hareket eder ve tüm vücudunuz suya değmeden sıcak suyun içinde kalır. Suyun içindeyken, suyun hareketini ve aktiflerin etkisi için ideal olan sıcaklığı hissedersiniz. Bakım sırasında yer çekiminden kurtulan kas sistemi tamamen dinlenip, omurga rahatlar ve zihin tamamen boşalırken, bitki, yosun, termal çamur, deniz tuzları veya farklı aktif maddelerin kullanımıyla çok çeşitli vücut bakımları yapılabilir.

İLETİŞİM :
Adres : Atatürk Cad. Dilkum Sitesi. No:5/2
Sahrayıcedit Kozyatağı / İstanbul - Anadolu Yakası
Tel : (0216) 302 28 19 - 386 07 72
www.citysunhypoxi.com


Her hakkı mahfuzdur, tüm bilgiler Hypoxi Gmbh firmasından alınmıştır. zayıflama Web Tasarım: By İnanir