HABERLER
CITYSUN HYPOXI MECİDİYEKÖY

CitySun Hypoxi Mecidiyeköy özellikle bölgesel yağlanmaların yoğun olarak görüldüğü kalça, karın, bel, basen, bacak gibi problemli alanlarda incelme imkanı sunan, alanında çağın mucizesi olarak adlandırılan Hypoxi ile birlikte bir güzellik salonunda bulunması gereken bütün hizmetleri bir arada bulabileceğiniz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir güzellik merkezidir. Merkezimizde Babor profesyonel bakım ürünleri ile cilt bakımı ve vücut bakımları,patentli teknolojisi ile mükemmel sonuçlar sunan Anthelia IPL cihazı ile fotoepilasyon, Depileve ağda bakım ürünleri ile sir ağda bakımları, Lymphobiony cihazı ile anti-aging yüz bakımları, Ultratone ile neştersiz yüz germe ve dört dörtlük vücut bakımları, manikür, pedikür ve spa bakımları bir arada sunulmaktadır.HİZMETLERİMİZ :

* Hypoxi : Bölgesel yağ yakma yöntemi olan Hypoxi, basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırarak egzersiz ile birleştirirken, daha az zamanda, daha az efor harcayarak sadece hedeflenen problemli bölgelerde yağ yakımını sağlayarak inceltiyor ve şekillendiriyor.

* Cilt Bakımı : Cildimiz güneş ışınları, olumsuz çevre koşulları, uzun süreli rahatsızlıklar ve ilaç kullanımları, hormonlu gıdalar, dengesiz beslenme, sigara gibi etkenlerle yıpranır. Doğal olan yaşlanma süreci ise hormonal ve genetik( ailesel) faktörlere de bağlı olarak yaşam boyunca devam eder. Zamanla cildimizde kırışıklıklar, renk değişikliği(sararma, kahverengi lekeler, ince kırmızı damarlanmalar) gevşeklik ve esneklik kaybı gözlenir. Bu durum bakımsızlıkla birleştiğinde gözle görülür şekilde hızlanır ve derinleşir. Bununla beraber, zamanın ve olumsuz faktörlerin cildimizde yaptığı tahribatı yumuşatmak ve geciktirmek elimizdedir! Cildinizi güzelleştirmek için yapabileceğiniz çok şey var. Bu yöntemler cildinizi doğru tanımaktan başlayan ve cildin ihtiyaçlarına yönelik bakım ve uygulamaları içeren bir süreci kapsar. Uzman kişilerin size önerip titizlikle uygulayacakları profesyonel cilt bakımı, ev bakımınızda kullanmanızı önerecekleri BABOR cilt bakım ürünleri, sağlıklı ve taze bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

* Vücut Bakımı : Profesyonel BABOR bakım ürünleri ile selülit bakımları, ödem atıcı bakımlar, inceltici bakımlar, rahatlatıcı ve şımartan bakımlar sizlere bambaşka dünyaların kapılarını açacaktır.

* Fotoepilasyon : Merkezimizde beyaz tüylere dahi çözüm getiren Anthelia IPL ile epilasyon uygulanmaktadır.

* Ultratone : İki milyonun üzerinde program seçeneğiyle yüz ve vücut için dört dörtlük bakım. Biostimülasyon - Kromoterapi - Ultracell - Ultrasound - Lipoliz - Kavitasyon - Mezoterapi - Elektroporasyon - Biofrekans - Yüz Stimulasyonu - Mikroakım - Vücut Stimülasyonu - İyileşme ve Spor Egzersizi - Müşteri Veritabanı - Biofeedback Müşteri Kontrolü. Ultratone Vücut Bakımları ile; santim kaybı, sıkılaştırma, yağ azaltımı, vücut şekillendirme, hücresel yenilenme, hamilelik sonrası sıkılaşma, güçlenme, atletik eğitim, kaza sonrası iyileşme, ağrı azaltımı, endorfin salgılanımı, yaşlı kişiler için özel egzersiz. Ultratone Yüz bakımları ile; Lifting, toparlama, sıkılaştırma, canlandırma, yüz biostimülasyonu, mikro akım, yenileme, pürüzsüzleştirme, ultrasound, kromoerapi bakımları gerçekleştirilmektedir.

* Depileve Ağda Bakımı : Depilasyonda dünya lideri Depileve ile ağda bakımları ve parafin bakımları.

* Lymphobiony L-300 ile Anti-Aging Cilt Bakımı : 2010 İnovasyon Ödülü sahibi Fransız Lymphobiony L-300 bakımı ile cildinizde görülür ve kalıcı sonuçlar. Fransa'dan ithal edilen Lymphobiony L300 cihazı yüz bakımlarında sunduğu farklı programlar sayesinde her türlü ihtiyaca cevap veriyor. Cildi toksinlerden arındırma, sıkılaştırma, hücresel elektroterapi, ultrsaound peeling, soft lazer... Cihaz ile gerçekleştirilen bakımlar sonucunda yüz ve boyun bölgesinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde ediliyor. Anti-Aging bakımında 4 ayrı fonksiyon tek bir cihazda toplanıyor. Toksin atımı: Titreşimli hücresel elektroterapi uygulama başlıkları ile cildin yüzeyinde önemli bir elektrolit hareketi meydana getiriliyor. Bu sayede toksinlerin atımını sağlayan lenf sistemi harekete geçiriliyor. Peeling : Ultrasonik titreşimler ile cilt fazla sebumdan, ölü hücrelerden, makyaj kalıntılarından ve siyah noktalardan tahriş olmadan arındırılıyor. Yüzey mikro-titreşimi, cildin keratin tabakasını soyuyor ve hücresel yenilenmeyi hızlandırıyor. Sıkılaşma: Elektrotlar tarafından iletilen titreşimler, hücre akımlarıyla birleşiyor. Derinlerde birikmiş olan hücresel kütlenin ayrılması ve başlangıçtaki konumuna hareket etmesi sağlanıyor. Böylelikle ciltte yeniden şekillenme ve sıkılaşma gerçekleşiyor. Lazer: Lazer ışığı hücrelerin çekirdeğini etkileyerek mitoz bölünmeyi tetikliyor. Hücre bölünmesiyle yeni hücreler elde ediliyor. Fibroblastları uyararak kolajen ve elastin liflerinin sentezini sağlıyor. Kırışıklıkların derinliklerinde azalma gözlenirken, cilt daha pürüzsüz ve genç bir görünüme kavuşuyor.

* Hydration Station : Buhar nem ile müşterilerine şımartmak için bronzlaştırıcı sunan ilk sistemdir. Isı ve buhar tescilli bir kombinasyonu birleştirir. Gelişmiş bir kapsülde titreşimli yatak teknolojisidir. Bu güçlü kombinasyon cilde yumuşak görünüm ve parlaklık kazandırır! Temiz canlı ve parlak bir cilde kavuşmanızı sağlar.

* Manikür - Pedikür : Bakimli olmanin ön sartlarindan biri de manikür ve pedikürdür. Günlük hayatimizda bütün vücudumuza oldugu gibi el ve ayak bakiminada önem vermeliyiz. Eller iletisim esnasında en önemli unsurlardan biridir. Seytan tirnaklarina dikkat edilmeli, kisinin yasina, sezona ve moda renklere göre oje uygulanmalidir. Sürekli kirilan ve ayrilan tirnaklar , besleyici ilaçlar ile güçlendirilmelidir. Pedikür özellikle yazin büyük önem tasir. Kisin sürekli kapali ayakkabilar içinde hava almayan ayaklarimizin saglikli ve hos görünmesi için pediküre ihtiyac vardir. Batan ayak tirnaklari kapali ayakkabilar içinde kaldikça büyük problemlere yol açar. Uzman kisiler tarafindan tedavi edilmelidir. Manikür & pedikür salonumuzda hijyenik bir ortamda yapilmaktadir. Salonumuzda kullanilan tüm aletler sterilize edilmekte olup el ve ayak sagliginizla ilgili sorularinizin cevabini salonumuz uzmanlarindan ögrenebilirsiniz...

İLETİŞİM :
Adres : 2.Taşocağı Cad. Şekerciler Sok. No:1/8 Mecidiyeköy / İstanbul
Tel : (0212) 213 45 31 - 288 15 16
www.citysunhypoxi.com


Her hakkı mahfuzdur, tüm bilgiler Hypoxi Gmbh firmasından alınmıştır. zayıflama Web Tasarım: By İnanir