HABERLER
Hamilelik ve doğumdan sonra eski forma yeniden kavuşma

Doğum sonrasında tabii ki bebek ilgi odağını oluşturur ve genç annenin günlük yaşam düzenini belirler. Ancak, bir kaç hafta sonra o aşırı yorgunluk halleri kaybolur, yeniden güven kazanılır, günlük işler yeniden organize edilir. Kendine daha fazla zaman ayırma olanağının doğması ile çoğu kadında eski vücut formuna ve gergin cildine kavuşma arzusu yeniden canlanır. Yenilenen HYPOXI – Terapisi doğal yoldan ve yumuşak bir şekilde bağ dokusunun sıkılaştırılması ve problem bölgelerindeki güzel olmayan yağ depolarının azaltılması için yeni bir çözüm sunuyor. Sevgiliden fazla süre uzak kalmamak için harcanacak zaman günde yaklaşık 30 dakika ile oldukça kısa tutulmuştur.

Sevilmeyen yağ minderleri doğum sonrasında çoğu zaman problemli bölgelerde kalırlar ve karın altı cildi doğumdan sonra oldukça gevşektir. Hedefli bir figur şekillendirme ve cildin sıkılaştırılması için HYPOXI metabolizmanın güçlendirilmesi için bilinen hareketlerden ve doğal sağlık sisteminin klasik bakım metotlarından oluşan yeni bir kombinasyon üzerinde duruyor: Lenflerin ve toplar damarların desteklenmesi için kompresyon ve vakumlu sağlık bakımı. Yüksek basınç ve düşük basınç değişimi problemli bölgelerde kan dolaşımının yükselmesini, dokudaki su birikimlerinin ve zehirli maddelerin dışarı atılmasını sağlıyor. Böylece vücudu fazla zorlamadan kalıcı başarılar elde ediliyor.

HYPOXI Terapi uzmanı ile yapılan karşılıklı bireysel konuşma ve buna bağlı olarak yapılan vücut analizi baz alınarak HYPOXI – Terapi programı belirlenir: Bu terapi iki önemli aşamada gerçekleşir.

Tamamen rahatlama halinde cildin sıkılaştırılması

HYPOXI Dermologie' de yüksek ve düşük basınç değişimi bağ dokusu liflerinin çalışmasında, cilt metabolizmasının uyarılmasında ve zehirli maddelerin dışarı atılmasında olumlu etki oluşturur. Bu çok yumuşak şekilde, vücudu zorlamadan gerçekleşir. Ciltteki hareketleri HYPOXI HD – Pressure Suit içine yerleştirilmiş 400 aktifleştirme bölümü sağlar. Konforlu yatakta tamamen rahatlamış vaziyette yatarken bunlar problemli bölge cildi üzerinde etkili olur. Bir kaç uygulamadan sonra ciltte belirli bir gerginleşme, bağ dokusunda sıkılaşma ve cilt görüntüsünde belirli bir iyileşme görülür.

Yumuşak ve aynı zamanda etkili çalışmak

Konu popo ve bacaklardaki yağların eritilmesi olunca HYPOXI cihazları L 250 ve S 120 devreye girer. Kalçaya kadar uzanan düşük basınç bölümü ile buna entegre bisiklet ergometresinde değişken olarak yüksek ve düşük basınç üretilir. Bu metot bilinen hareketlerle kombinasyon içinde – yatarak veya oturarak – problemli bölgelere yönlendirilir ve oradaki yağ depolarının etkili ve kalıcı şekilde erimesini sağlar
Her hakkı mahfuzdur, tüm bilgiler Hypoxi Gmbh firmasından alınmıştır. zayıflama Web Tasarım: By İnanir