HABERLER
Düğün Öncesi Hypoxi İle Forma Girin

Düğün hazırlıkları sadece bir yüzük seçimiyle bitmiyor. Gelinlik modeline karar vermek, davetli listesinin hazırlanması, davetiyelerin bastırılması, mekana karar verilmesi, menü seçimi yapılması gibi detaylarla uğraşmak da gerekiyor. İşte tam bunlar arasında belki de o günün en önemli kısmı gözümüzden kaçıyor. Kendimiz ...

Hayatınızın en mutlu gününe sayılı günler var ve bu özel günde tüm organizasyonla birlikte gelinliğinizin içinde mükemmel görünmek istiyoruz. Hypoxi, gelinliğimizin içinde tam hayal ettiğimiz gibi görünmemiz için istediğimiz bölgeden incelmemizi sağlıyor.

Bölgesel bir yağ yakma sistemi olan Hypoxi, basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırarak egzersiz ile birleştirirken daha az zamanda, daha az efor sarf ederek sadece hedeflenen problemli bölgeleri şekillendiriyor ve yağların yakımını sağlıyor.

Hepimiz fazla kilolarımızdan kurtulmak için düzenli uygulanan diyet ile birlikte egzersiz yapılması gerektiğini biliyoruz. Ancak yıllar geçtikçe ne kadar diyet ve spor da yapılsa özellikle karın, basen ve kalça gibi bölgelerde kurtulamadığımız bölgesel yağlanmalar devam ediyor. Profesyonel Bakım Ürünleri ve Ekipmanları Sektör Lideri İnanır Group güvencesi ile Türkiye’ye getirilen ve çağın mucizesi olarak tarif edilen Hypoxi, özellikle bölgesel yağlanmaların olduğu kalça, karın, bel, basen, bacak gibi problemli alanlarda incelme imkanı sunuyor…

Dilerseniz 4 günde 1 bedene kadar incelme imkanı sunan Sapanca Richmond Nua Wellnes Hotel ile dilerseniz İstanbul' da Ametist Güzellik Salonu, Kozyatağı City Sun ve Mecidiyeköy City Sun‘ da, Bursa' da Q-Well' de, Ankara' da Before / After Sağlıklı Yaşam Merkezi ve Wells Day Spa' da\ bulunan Hypoxi Merkezleri ile artık gelinliğimizin içinde hayal ettiğimiz vücuda kavuşmak zor değil.
Her hakkı mahfuzdur, tüm bilgiler Hypoxi Gmbh firmasından alınmıştır. zayıflama Web Tasarım: By İnanir