HABERLER
Karında ve kalçada hedefli yağ yakma

Yağın öncelikle vücudun orta bölgesinde hedefli bir şekilde eritilmesi estetik nedenler yanında sağlık nedenleri ile de bağlantılıdır. iç organların bulunduğu bölge ve omuriliğin desteği olarak karın rahatlık, sağlık ve dış görünüş açısından önemli bir role sahiptir. Hypoxi Metodu günümüzde karın yağlarının eritilmesi için tartışmasız en etkili önlemdir. HYPOXI - Terapisi ile garantili gergin karın ve ince bel!

Karın ve kalçada biriken yağların nedeni

Yağların farklı yayılımlarının nedeni genlerdedir. Çünkü değişik vücut bölgelerinde cilt ve yağ dokusu kan dolaşımı yaradılışa göre farklıdır. Kan enerji, dolayısıyla yağ için tek taşıyıcıdır. Bir bölgede kan dolaşımı yeterli değilse o bölgede yağı taşıyacak madde eksik demektir. Kötü kan dolaşımı olan bölgeler yağ çalışması sonrasında soğuk hissedilmesi ile kolayca anlaşılır.

Kötü kan dolaşımının sonucu

Bütün diyetlere ve sportif aktivitelere karşı koyan inatçı yağ birikimleridir. Çünkü vücut her zaman en kolay ve en çabuk ulaşabildiği yağları, yani kan dolaşımının en iyi olduğu bölgelerde bulunanları öncelikle yakar. Kötü kan dolaşımı vücudun ortasındaki yağların azaltılmasını engellerse bunun sonucu olarak inatçı yağ birikimlerinin ortaya çıkması yanında ayrıca iç organlar da önemli derecede zorlanır.

İnatçı yağ birikimleri sorunun çözümü

Problem bölgelerinde kan dolaşımının devamlı yükseltilmesi ile yağın aktifleştirilmesindedir. Bu çok sayıda basınç haznesi ile karın bölgesine değişken şekilde yüksek ve düşük basınç uygulaması oluşturarak mümkün olur. Düşük basınç aşamasında kan karın ve kalça yağ katmanı içine emilir. Kan orada dokudaki yağ asitlerini alır. Yağ ile zenginleştirilmiş kan daha sonra yüksek basınç aşamasında problem bölgesinden vücut dolaşımına preslenir.

Yağın aktifleştirilmesi ve atılması

Vacunaut'ta Hypoxi çalışması

Bilinen çalışmalarla yağ aktifleştirmeyi etkili yağ yakma ile kombine eder. Yağın vücut ortasındaki kan dolaşımı Vacunaut Pressure Suit içindeki değişken basınç ile maksimuma yükseltilir. Bunun sonucu olarak karın ve kalça bölgesindeki yağ vücudun diğer bütün bölgelerindeki yağlardan daha aktif olur. Aynı zamanda gerçekleşen yağ yakma çalışması yağın kaslarda tamamen yakılmasını sağlar. Tabii ki – etkili ve kalıcı olarak. Hypoxi doğru önlemleri etkili şekilde birbirine bağlamayı başarmıştır. Yağ yakma çalışması, vantuz terapisi ve kompresyon terapisinin olumlu efektlerinden oluşan kombinasyon başarılı bir yağ yakma sağlar. Tam da yağın rahatsız edici olduğu bölgede: Karında ve kalçalarda.
Her hakkı mahfuzdur, tüm bilgiler Hypoxi Gmbh firmasından alınmıştır. zayıflama Web Tasarım: By İnanir