HABERLER
Hypoxi yap ! Vücudunu yeniden tasarla !
HERKESİN DİLİNDE ; “ NEDİR BU HYPOXI YAPMAK !!! “

Siz de mutlaka farkındasınız, son zamanlarda “HYPOXI yapmak” herkesin dilinde. Çevremizde bir çok arkadaşımızın gittikçe inceldiğini ve vücutlarının şekillendiğini gördüğümüzde merakla bunun sırrını soruyoruz. Bugünlerde aldığımız yanıtlar hep aynı “ Hypoxi yapıyorum “ . Biz Hypoxi' yi yeni öğrendik ama, devrim yaratacak yenilik olarak tarif edilen hypoxi ile Robbie Williams, Ralph ve Michael Schumacher kardeşler gibi ünlüler sağlıklı ve doğal yolla ideal vücut ölçülerine kavuşabiliyorlar.

Hepimiz fazla kilolarımızdan kurtulmak için düzenli uygulanan diyet ile birlikte egzersiz yapılması gerektiğini biliyoruz. Ancak yıllar geçtikçe ne kadar diyet ve spor da yapılsa özellikle karın, basen ve kalça gibi bölgelerde kurtulamadığımız bölgesel yağlanmalar devam ediyor. Profesyonel Bakım Ürünleri ve Ekipmanları Sektör Lideri İnanır Group güvencesi ile Türkiye’ye getirtilen ve çağın mucizesi olarak tarif edilen Hypoxi, özellikle bölgesel yağlanmaların olduğu kalça, karın, bel, basen, bacak gibi problemli alanlarda incelme ve şekillenme imkanı sunuyor…

Bölgesel yağ yakma yöntemi olan Hypoxi, basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırarak egzersiz ile birleştirirken, daha az zamanda, daha az efor harcayarak sadece hedeflenen problemli bölgeleri yağ yakımını sağlayarak vücudu şekillendiriyor ve vücudunuzun tam tasarladığınız gibi olmasına imkan sağlıyor.

Hypoxi 4 farklı cihazın, farklı işlevleri sayesinde etki gösteriyor…

Vakum ve yüksek basınç terapisine sahip dünyadaki tek sistem olan PATENTLİ HYPOXI' de; Trainer L250 ile; yatarak konforlu bir şekilde özellikle bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağlar eritiliyor. Trainer S 120 ile; oturur pozisyonda bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağların parçalanması sağlanıyor. Dermoloji cihazındaki basınç ve vakum ile; pürüzsüz, sıkı ve düzgün bir cilde sahip oluyorsunuz. Cilt elastikiyet kazanıyor, metabolizma ve kan dolaşımı hızlanıyor. Vacunaut terapisinde ise; özel kıyafeti yardımıyla, karın ve bel bölgesinde birikmiş yağlar eritiliyor.

Avusturya Salzburg Üniversitesi Spor Bilimleri ve Kinesioloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Erich Müller' in 12 hafta süre ile 4 denek grubu (hypoxi grubu/diyet grubu/plasebo hypoxi grubu/kontrol grubu) üzerinde yaptığı bilimsel araştırma sonucunda, Hypoxi uygulanan grupta, diğer gruplara oranla çok daha belirgin kilo kaybı ve yağ dokusunda ciddi kayıplar oluşturduğu kanıtlanmıştır.

Söz konusu üniversite araştırması sonucunda :

* Hypoxi grubunun spesifik bölgelerindeki yağ depolarındaki azalımın diğer diyet yapan gruba göre % 204 daha fazla

* Hypoxi grubunun vücut kilosunda azalımın diğer diyet yapan gruba göre 3 katından daha fazla ve yağ kaybının da % 83 oranında daha yüksek

* Hypoxi grubunun selülitlerde azalımının diğer diyet yapan gruba göre % 400 daha başarılı olduğu görülmüştür.

Dilerseniz Etiler, Suadiye, Nişantaşı, Mecidiyeköy, Bakırköy ve Kozyatağı'nda bulunan Hypoxi Merkezleri ile artık tasarladığınız vücuda kavuşmak zor değil.
Her hakkı mahfuzdur, tüm bilgiler Hypoxi Gmbh firmasından alınmıştır. zayıflama Web Tasarım: By İnanir