HABERLER
Q-WELL HYPOXİ BURSA

Patentli ve alternatifi bulunmayan bölgesel incelme sistemi HYPOXI tüm dünyada çağın mucizesi olarak anılıyor. HYPOXI günümüzde kadın veya erkek birçok kişinin korkulu rüyası olan bel, karın, kalça, bacak ve basen gibi kolaylıkla yağ depolayan problemli alanlarda, bir ay gibi kısa sürede haftada üç gün olmak üzere toplam 12 seansta yağ minderlerini gidererek bir bedene kadar incelme sağlamasıyla dikkat çekiyor.Bursa Hypoxi Merkezinde
BELFEET Ayak Sağlığı Bakımı


Ayak bakımı, sağlık ve estetiği ilgilendirdiği kadar, kişinin yaşam kalitesinin yükselmesi açısından da ihmal edilmemesi gereken ayrıntılar içermektedir. Ayak bakımının kişiyi rahatsız etmeden, acı vermeden, steril ve hijyenik koşullar altında gerçekleştirilerek temiz tutulması, dolaşım ve sinir sistemi açısından çok önemlidir. İnsan vücudunun tüm organları mutlaka ayaklardan etkilenir. Dolayısıyla ayak bakımı, kişinin sağlığı için ihmal edilmemesi gereken önemli bakımların başında gelir. Ayak sağlığı bakımında, tırnak kesimi, tırnak dizaynı, tırnak yüzeyinin temizlenmesi ve parlatılması, sertleşmiş derilerin giderilmesi gibi uygulamalar sağlığı tehdit etmeksizin hijyenik koşullar tam anlamıyla sağlanarak gerçekleştirilir. Bir çok estetik ve güzellik merkezinde yapılan manikür ve pedikür uygulamalarında yöntem farklılığından dolayı çoğu zaman gereksiz yere acı ve ağrı oluşmakta, tırnak batığı ve nasır alma steril olmayan ortamlarda yapılmakta, bu nedenden dolayı bulaşıcı hastalık ve mikrop kapma şansı çok yüksek olmaktadır.

BELFEET ayak sağılığı bakımı özel cihazları ile gerçekleştirilen sağlığa ve estetiğe yönelik çok özel bir bakımdır. Et pensi, makas gibi kesici aletler olmaksızın özel cihazlar kullanılarak freze uçlar ile yapılan uygulamadır. BELFEET ayak sağlığı bakımı; problemli ayaklardaki nasır ve sertleşme problemlerinin giderilmesi, kalınlaşmış veya mantarlı tırnakların bakımı, deri sertleşmesi ile oluşan problemlere yönelik bakımlar, deforme tırnakların bakımı, çatlak topuk bakımı, batık tırnaklarda tel sistemi, diyabetli ayakların bakımı gibi sorunlara çözüm getirir. Kişi düzenli olarak yaptığı bakımlardan kesin sonuç elde eder. Diyabetli ayaklarda dolaşım bozukluğundan dolayı zaman içerisinde his kaybı oluşur. Ancak kişi acıyı hissetmekte zorlanır ya da hiç hissetmez. Bu nedenle diyabetlilerde Belfeet ayak sağlığı bakımı kesici makas, pens ve sivri uçlu aletler kullanılmaksızın özel cihazlarla gerçekleştirilir.

BABOR ayrıcalığını Bursa'da hep birlikte keşfedelim
Dünyada kozmetik otoritelerinden biri olarak kabul edilen Alman kozmetik devi BABOR, Dr. Michael Babor tarafından 1956 yılında kuruldu. Bilimsel araştırmaların sonucunda, insan doğasıyla birebir uyumlu ve tamamen doğal içerikler ile yaratılan Babor ürünleri, 50 yılı aşkın süredir, doğal, cilde uyumlu ve son derece etkili cilt bakım ürünleri sunmaktadır. Güzelliğin kaynağının doğada gizli olduğunu ilke edinen Babor, tüm ürünlerinde doğal aktif maddeler kullanmayı hedeflemiştir. Babor'un, kadın ve erkekler için ürettiği yüz ve vücut (SPA) bakım ürünlerinin yanısıra, makyajdan kamufle makyaj ürünlerine, vücut bakımından parfümlere, güneş ürünlerinden dekoratif ürünlere kadar zengin bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

BURSA HYPOXI MERKEZİ
Esentepe Mah. Tuna Cad. No:110 K:2 D:4
Nilüfer – BURSA
TEL : (0224) 249 50 33
www.q-well.com

Her hakkı mahfuzdur, tüm bilgiler Hypoxi Gmbh firmasından alınmıştır. zayıflama Web Tasarım: By İnanir