HABERLER
TRAINER L250

  Kadınların % 80' i özellikle üst baldır ve popo bölgesinde inatçı yağ birikimlerinden şikayetçidirler. Buna karşı verilen savaş çoğunlukla başarısız olur, çünkü yaradılış özelliklerine bağlı olarak oluşan bu yağın açlık kürleri veya yoğun spor yaparak eritilmesinin imkanı yok.

Yağ yakmada kan dolaşımının rolü :
Hypoxi Dermology vücut hatlarını şekillendirirken vücutta komple rahatlama sunan en konforlu sistem. Hypoxi Dermology, ilgili her cilt bölgesinde elle yapılan bir bardak çekme masajına oranla 200 defa daha uzun süre etkili olur. Böylece 20 dakikalık bir bakım süresi içinde en yüksek etki derecesine ulaşır. Hypoxi Dermology'nin etki şekli: Yüksek basınçtan düşük basınca değişim cildi hareketlendirir ve dokuya oksijen ve besin maddeleri yüklü kan pompalar. Cilt bu çalışma şekline, güçlenerek ve sıkılaşarak uyum sağlar. Zehirli maddeler atılır. Cilt elastikiyet kazanır, metabolizma hızlanır ve yağ dokusu aktivite kazanır. Hypoxi Dermology'nin cildi toparlama etkisine bugüne kadar ulaşılamamıştır ve ilk uygulamalardan sonra ciltteki etkileri gözle görülür. Kan tek enerji taşıyıcı maddedir ve bu nedenle de yağ yakmada en önemli faktördür. Kan dolaşımı ne kadar düzenli olursa yağ o derecede kolay ve çabuk taşınabilir. Kötü bir kan dolaşımı yağ yakmayı engeller.

Hypoxi Terapisi, yağ yakmada problemli bölgelere yönelerek yağların doğru bölgelerde yakılmasnı saglıyor. Hypoxi metodu aktifleştirici kan dolaşımı yükselmesini yağ yakma çalışması ile birleştiriyor. Böylece en inatçı yağlar da istenilen bölgelerden atılıyor.

Hypoxi Terapisi sayesinde artık hiç bir kadın bacaklarda ve popoda yerleşmiş inatçı yağlarla birlikte yaşamak zorunda kalmayacak.

Vakum ile vücut şekillendirme
Yenilikçi Hypoxi Training'in temeli kalçalara kadar ulaşan düşük basınç bölümü ile buna entegre edilmiş bisiklet ergometresidir. Düşük basınç kanı problem bölgelerinin yağ dokusu içine çeker. Kan orada yağ asitleri ile zenginleştirilir. Bilgisayar kumandalı basınç değişikliği yağın kaslara taşınmasını hızlandırır ve yağ sonuç olarak orada yakılır.

Konforlu zayıflama
Trainer L 250 cihazı, en rahat ortamda, yatar durumda çalışma imkanı sunuyor. Bu şekilde, yapılan çalışma vücut ağırlığına bağlı kalmadan gerçekleştirilebiliyor.

Her hakkı mahfuzdur, tüm bilgiler Hypoxi Gmbh firmasından alınmıştır. zayıflama Web Tasarım: By İnanir