HABERLER
Türkiye'nin Hypoxi Konseptini Tüm Dünya Örnek Aldı

Hypoxi’nin Salzburg’da bulunan merkez yönetimi, Hypoxi Türkiye Distribütörü olan İnanır Group' un yaratarak geliştirdiği ve Türkiye kurduğu merkezlerde uyguladığı özel hypoxi konseptini çok yaratıcı ve başarılı bularak kendi bünyesine kattı ve tüm dünya distribütörlerinde uygulamaya başladı.

İnanır Group geliştirmiş olduğu bu yeni konseptle, tüm Hypoxi merkezlerinde ürün ve ekipmanları ile birlikte cilt bakım üniteleri, vücut bakım kabinleri ve solaryum üniteleri kuruyor. Bu kabinlerde uygulamalarda dünya lideri profesyonel enstitü bakım markaları olan Babor, Sothys, Thalgo ‘dan biri kullanılıyor. Hypoxi merkezlerinde bulunan Ergoline solaryum cihazları ile de incelik, sağlık ve güzellik konsepti tamamlanıyor. İnanır Group tüm bu ekipman ve ürünlerin uygulamalarını, kendi eğitim merkezinde verdiği sertifikalı profesyonel eğitimlerle destekliyor. Bu konseptle yapılan çalışmalarda alınan olağanüstü sonuçlar Avusturya Hypoxi yönetiminin de dikkatini bu uygulamaya çekti.

Konu hakkında bilgi veren İnanır Group Yön. Krl. Bşk. Dursun İnanır " Bölgesel bir yağ yakma yöntemi olan Hypoxi, basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırarak egzersiz ile birleştiren, böylece daha az zamanda, daha az efor harcayarak hedeflenen problemli bölgelerde yağ yakımını sağlayarak şekillendiren, çağın mucizesi olarak tarif edilen şu anda dünyanın en çok konuştuğu yepyeni, son derece sağlıklı ve etkin bir incelme metodu.

Hepimiz fazla kilolarımızdan kurtulmak için düzenli uygulanan diyet ile birlikte egzersiz yapılması gerektiğini biliyoruz. Ancak yıllar geçtikçe ne kadar diyet ve spor da yapılsa özellikle karın, basen, bel ve kalça gibi bölgelerde kurtulamadığımız bölgesel yağlanmalar devam ediyor. Hypoxi, özellikle bölgesel yağlanmaların olduğu kalça, karın, bel, basen, bacak gibi problemli alanlarda kısa sürede etkili ve kalıcı incelme imkanı sunarak her zaman hayalini kurduğunuz vücuda sahip olmamızı sağlıyor. Doğal olarak kişinin morali yerine geliyor, kendine güveni artıyor. Kilolarından ve fazla yağlarından kurtulan kişi, erkek veya kadın olsun bakımlarla arzu ettiği görüntüyü tamamlamaya başlıyor. Mutlaka yüz bakımı, vücut bakımı yaptırıyor, solaryumdan faydalanıyor. Böylece daha da sağlıklı ve güzel görünmesini pekiştiriyor. Tüm bu nedenlerden dolayı Türkiye' de kurulan Hypoxi merkezleri geliştirdiğimiz bu konsepte paralel açıldı ve gördük ki verilen tamamlayıcı hizmetlerin gördüğü talep, karlılığı hiç de küçümsenmeyecek noktalara ulaştırıyor. Bu durumu gören Salzburg' daki Hypoxi merkez yönetimi de bizi örnek alarak tüm dünyaya Hypoxi' yi artık Türkiye konseptini model alarak kuracaklarını açıkladı. Bir Türk firması olarak tüm dünyaya örnek bir konsept yaratmamızdan dolayı gerçekten çok gurur duyduk " dedi.
Her hakkı mahfuzdur, tüm bilgiler Hypoxi Gmbh firmasından alınmıştır. zayıflama Web Tasarım: By İnanir