HABERLER
Sizden Gelenler

AYBİKE BENVAR
Yıllardır genetik olan basen - kalça problemime çözüm olacağına inandığım için Hypoxi yi denemeye karar verdim. Kısa sürede bu sıkıntımdan kurtuldum. Düzenli spor yaptığım halde bölgesel incelme için kesinlikle "HYPOXI" diyorum. Emeği geçen ve burada benimle ilgilenen Acıbadem hypoxi'ye çok teşekkür ediyorum.

TÜLİZ ÇANGAL
Hypoxi den çok iyi sonuçlar almaya başladım. Ama herşeyden önemlisi Acıbadem hypoxi'de görevli arkadaşların profesyonel ve güler yüzlü hizmetleri Hypoxi den daha da fazla keyif almama neden oldu.

ESRA ARIKAN
Sonuçlarından çok memnun kaldığım bir uygulama oldu benim için. Kısa sürede gözle görülür farklar yarattı. Acıbadem şubesinin ilgili ve güler yüzlü personeli ve bu harika sistem sayesinde severek gelip spor yapabileceğim ve sonuç alabileceğim bir yer sonunda bulmuş oldum.

Hasan OK
Temmuz ayında Mecidiyeköy şubenizde hypoxi'yi deneme firsatim oldu. 2. paketim bitmek üzere, personelin içten ilgisi candan davranması sizi sıcacık bir ortama sokmuş oluyor. Kıyafetimi giydiren zerrin hanım, spor esnasında sürekli halimi hatırımı soran Yağmur hanım, Şeyma hanım ve Çetenin başı Pınar hanıma çok teşekkür ederim. Sayelerinde hem inceldim hem kilo verdim tek şikayetim sürekli kıyafetlerimi değistirmek. 2 ay once 39 beden pantolon giyen ben simdilerde 32 beden giyiniyorum. Teşekkürler altın kızlar ve hypoxi...

Elif ARAZ
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine yaklaşık 15 gün önce başladığım hypoxi ile 4 kilo verdim. Uzun zamandır tüm yöntemleri kullanarak zayıflamaya çalışıyorum fakat hep yarıda bırakıyordum. İlk kez bu kadar memnun kaldım. Bu süreçte beni motive eden Acıbadem çalışanlarınız Aliye ve Gamze'ye ayrıca çok teşekkür ederim. Güler yüzleri ve ilgileri sayesinde keyifle geliyorum. Çok doğru bir ekip ile çalışıyorsunuz. Herkese sonsuz teşekkürler...

Burcu ŞENOL
Beylikdüzü Citybeauty büyük bir keyifle geldiğim güzellik merkezi orayı anlamlı kılan Berrin Hanımın güler yüzlü ve güven veren tavırları tabi Aysun'u eklemeden olmaz harika selülit masajı ve işine gösterdiği özeni gidip görmeli herkes iyi ki açılmış Beylikdüzü için çok büyük bir şans kendinizi ödüllendirin hypoxi ile.

Handan DİNÇER
Merhaba, Aldığım tavsiyeler ve sayfanızda okuduğum olumlu yorumlar üzerine 3 ay önce Hypoxi hizmeti almaya karar verdim ve Mecidiyeköy Şube'nizi seçtim. Bir ayda 6 Kilo verdim. Kilo bir yana, ciddi anlamda daralma ve küçülme yaşadım. Uzun bir süredir metabolizmam yavaşlamıştı ve kilo verme sorunu yaşıyordum. Mecidiyeköy Şube'nizde çalışan güler yüzlü, sabırlı 3 güzel meleğin (Pınar Hanım, Serap Hanım, Yağmur Hanım) desteği sayesinde çok güzel bir zaman geçirdim. O kadar çok ilgililerdi ki, sırf onlara mahcup olmamak için bile diyetime dikkat ettiğim zamanlar oldu:)) Zaman zaman kaçamaklar yapsam da, hypoxi den sonra yeme alışkanlığımın değiştiğini düşünüyor ve daha bilinçli davranıyorum. Tüm çevreme gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Buradan, yetkililere ve Mecidiyeköy Şubesi çalışanlarına teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizi seviyorum kızlar, kahve sözünüzü unutmadım:):)

Ayşe BAŞOL
Sadece 1 ay boyunca haftada 3 kere gelip 30 dakika yürüyüşle bu kadar incelme kaydetmek gerçekten çok mutlu edici. Bugün ölçülerim alındı. Göbeğimden tam 9 cm incelmişim. Arada diyeti kaçırdığımı da şimdi itiraf ediyorum. Her keste de benim kadar fayda sağlayacağına inanıyorum. Hypoxı suadiye’nin güler yüzlü uzmanlarına benimle samimi bir şekilde alakadar oldukları için sonsuz teşekkür ediyorum.

Elif ÇAKIRLI
Sporla yapılan çalışmalar olması nedeniyle kendimi çok daha formda hissetmemi sağladı. Normal şartlar altında 8 kg verdiğimde bu kadar cm incelemezdim. Mevcut kiloma baktığımda görüntüm çok daha fit. Çok sağlıklı hissediyorum. Teşekkürler hypoxi suadiye.

Aslı KORKMAZER
Sistemi arkadaşım tavsiye etmişti. Bu kadar memnun kalacağımı tahmin etmemiştim. Gerçi 4 kg verebildim ama göbekten 14 cm, basenden de 8 cm inceldim. Her gören 4 kg verdiğime inanmıyor, 10 kg vermiş gibiyim. Hypoxi suadiye’ ye teşekkürler.

Özlem ÇAKIR
Birçok incelme yöntemini denemiş biri olarak şiddetle tavsiye edebileceğim tek sistem. Hem kilo verip hem de inceliyorsunuz. İlk defa bir sistemden bu kadar memnun kaldım. Ayrıca suadiye’ nin güler yüzlü uzmanlarına ilgilerinden dolayı çok teşekkürler.

Serpil KİBAR
Bir ayda 6,8 kg vererek yıllardır sorun ettiğim göbeğimden kurtulmak benim için bir hayaldi. Sistem gerçekten bir mucize. Herkese tavsiye ediyorum. Hypoxi suadiye personeline, özellikle kötü polise ( derya hanıma) ilgi ve alakalarından dolayı çok çok teşekkür ediyorum.

Ahmet ÜNSAL
Hypoxi’ yi internetten tesadüfen gördüm. Bu güne kadar pek çok yöntemi deneyen biri olarak bu yönteminde pek işe yaramayacağını düşündüm. Neticeleri görünce şok oldum. Bir ayda tam 7 kg verdim. Çevremdeki insanlar inanamıyorlar. Bence hypoxi’ nin tanıtımı daha iyi yapılmalı. Teşekkürler hypoxi suadiye.

Özgür YANIK
Öncelikle beklentimin karşılanması konusunda memnuniyetimi bildirmekten mutluluk duyuyorum. Yani istediğim şekilde yarar gördüğüme inanıyorum. Personelinizin güler yüzlü ve samimi olması da her gelişimde beni ekstra motive etmiş oldu. Suadiye’ deki herkese teşekkür ediyorum.

Alptekin BAŞARIR
Ben bir mucizeye tanık oldum. 3.5 ayda 23 kg verdim ve bunu da çok arkadaşımı yönlendirerek onlarda da olumlu sonuç verdiğini görerek teyit ettim. Hypoxi suadiyedeki tüm ekibe sonsuz teşekkürler.

Pelin YILMAZ
Sevgili Figen Hanımın, 3 S-S-S meleklerine öncelikle teşekkür ediyorum! Güleryüzleri, disiplinli, sorumluluk duygusu ile çalışma anlayışları sayesinde tüm vücut ölçülerinde ciddi değişimler yaşamama vesile oldular. Toplan 18 seans Hypoxi ile birlikte vücudumdan genel olarak toplamda 52 cm inceldim. 4 kg zayıfladım. Çevremdeki herkesin dahi gittikçe inceldiğimi fark etmeleri motivasyonumu daha da arttırdı. Her seansa büyük bir keyifle geldim. Fakat aynı zamanda karbonhidrattan uzak, protein ağırlıklı beslenme uygulayarak memnun edici sonuçlar aldım! Son fazlalıklarımdan da kurtulmak üzere Eylülde yeniden geleceğim. Hepinize sevgiler.

Güldeniz POLAT
İlk geldiğimde bu kadar fark yaratacağını şu kısa zamanda düşünemiyordum. Ama gerçekten kurallara uyulursa hem fark gözle görülür oluyor. Çok memnun kaldığım diğer konu ise yüzünde güller açan personel. Nefis uyumlu ekip. Sizlere çok çok çok teşekkür ederim.

Tülin Alan PEKKOÇ
Bel kısmından fazlasıyla şikayetçiyken yolum ametist güzellik salonuna düştü ve Seda olsun Sibel olsun tüm bayanların sıcak ve samimi ilgisiyle bu süreci keyifli bir şekilde tamamladım. İncecik belimle şimdi hayat daha güzel.

Aysel Nurbanu ÖZTÜRK
Çok Memnun kaldım. 2 paket daha almayı düşünüyorum. Ekip çok cana yakın ve güleryüzlü, çok rahat hissettiriyorlar.

Sevtap D.
Hypoxi'den çok memnun kaldım. Hem kilo kaybı hem de vücut sıkılaşması oldu. Kendimi şimdi gerçekten fit hissediyorum. Başta Seda olmak üzere tüm Ametist ekibine çok teşekkür ederim.

Yeliz Bıyıkoğlu
Güler yüzlü, sıcacık insanların olduğu, huzurlu bir ortamda, doğru beslenme programı ve L-250 Hypoxi cihazının katkılarıyla beni mutlu eden sonuçlara ulaştım. Başta Hülya hanım olmak üzere Ayten hanım ve Ezgi hanım’a ilgileri ve destekleri için Kozyatağı Hypoxi’ye çok teşekkür ederim.

Muzaffer Gündüz
1.Diyet ve söylenilenleri tutmakla %100 sonuç aldım.
2.Yaklaşık 14.seansta göğüs, bel ve göbek bölgesinden 4 cm ve 8 cm arası sıkılaşma ve incelme oldu. Yaklaşık 4 kg verdim.
3.Kesinlikle %100 zayıflama ve kilo için ekstra spor ve diyet şart.
4.Bence yapılan işin ne olduğunu bilmek gerekiyor. İncelme yapılan bölgeye kan basıncı yoğunlaşarak yağ yakımını sağlamakta, kısacası ben çok memnun kaldım. Tüm hizmetleriniz için Kozyatağı Hypoxi’ye teşekkür ederim.

Hanife İşyarlar
Önce tüm Kozyatağı Hypoxi personeline teşekkür ederim. Özellikle Ezgi ve Ayten hanım’a sevecen, güler yüzlü, pozitif kişiliklerinden dolayı tebrik ederim. Bence uyumlu bir ekip. Gelelim benim 12+2=14 seans sonundaki sonuca ben çok memnun kaldım Fark edilir derecede inceldim.6 cm göbekten inceldim ve toplamda 3 kilo verdim. Hypoxi ile birlikte beslenme alışkanlıklarımı yeniledim. Daha sağlıklı besleniyorum ve dikkat ediyorum. Bence en olumlusu bu, tekrar teşekkür ederim. Çalışmalarınızın, başarılarınızın ve güler yüzünüzün hiç eksilmemesi dileğiyle.

Gülfer Tokmak
İnternetten araştırırken Hypoxi ile karşılaştım. Ametist güzellik merkezinde hypoxi seansına devam ettim ve 12 seans sonucu gerçekleşen sonuçtan çok çok memnun kaldım. Ametist'e başta Figen Hanıma olmak üzere Seda, Serena, Gül, Fatma'ya ilgi ve samimiyetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Buradan memnun ayrılıyorum ama gene gelmek koşuluyla. Ayrıca Seda'cığım senin ayrı bir yerin var sonsuz teşekkürler. Hepinizi öpüyorum. Hepiniz harikasınız, bende Ametist'i ve sizleri tanıdığım için şanslıyım.

Zehra Osman
Hypoxi'de güler yüzlü, güzel kızlar beni karşıladı ve gerçekten son derece temiz bir yerde inceldim. Hem çok keyifli saatler geçirdim hem de çok iyi sonuçlar aldım. Bir ayda bir beden inceldim. Ametist'de Seda ve Serenay'a binlerce teşekkürler.

Azran Bayrak
Hypoxi benim için çok iyi buluş oldu.Tavsiye eden arkadaşım sayesinde kilolarımdan kurtuldum. Ametist'de çalışmakta olan Serena hn , Seda hn, Figen hn bana bu konuda çok yardımcı oldular. Hepsine çok teşekkür ederim. Hypoxi çabuk kilo vermek ve sıkılaşmak istiyorsanızHypoxi'yi seçin.

Suay Erim
İlk başladığımda aldığımız ölçüler ile açıkçası paket sonunda 2-3 cm incelme sağlayacağını düşünmüştüm. Başlamadan önce çok araştırdım ve beklentimi belli bir seviyede tuttum. 6 seans sonrası alınan ölçümlere ben bile inanamadım. Min. 4 cm incelme gerçekleşmişti ve daha paketin yarısındayım. Hem keyifli spor yapıyorum, hemde inceliyorum.Tabi ki tüm bu süreci keyifli kılan Ametist'e çok teşekkür ediyorum. Sizlerin güler yüzü, titizliği ve motive eden yaklaşımınız olmasa bu kadar istekli olmazdım herhalde.

Ayşenur Öz
Doğumdan sonra metabolizmam çok yavaşladı. İlk altı ay hiçbirşey yapamadım. Evime yakın olan Ametist Hypoxi merkezinde deneme seansı yaptım ve hayatıma geri döndüm. Bir buçuk ayda vücudumda inanılmaz değişmeler oldu. Karın bölgemden 6 cm , bacaklarımdan 5 ‘ er cm inceldim. Çok mutluyum. Kızımın artık sağlıklı ve fit bir annesi var. Teşekkürler Ametist.

Şafak Veziroğlu
Öncelikle Bakırköy Hypoxi'deki Selil ve Esra hanımlara teşekkür ederim. 2 kürde toplam 10 kg verdim. 42 bedenden 38 bedene indim. Bunu başarmak için seanslara ara vermeden gelmek gerekiyor. Bezelye, fasulye, pilav, makarna, börek, tatlı ve alkolden uzak durdum. Bunların dışında alışkanlıklarımı aynen sürdürdüm. Yağı kesmedim. Yumurta inanılmaz tok tutuyor. Hypoxi günleri seansa gelmeden önce yumurta yerseniz daha sonra bir şey yeme gereksinimi duymuyorsunuz. Teşekkürler Bakırköy Hypoxi.

Özgül Dönmez
Bu programı internet üzerinden buldum ve spor yaptırıyor olması ilgimi çekti. Yediğimiz gıdalara dikkat edip, karbonhidrattan bu süre zarfında uzak durduğunuzda inanılmaz sonuçlar aldığınızı göreceksiniz. İlk 4 seans sonucunda bunlara dikkat ederek 3 kilo verdim ve istediğim bölgeden incelme sağladım. Gerçekten bizimle bizden çok ilgilenen Bakırköy Hypoxi Esra Hanım ‘a çok teşekkür ediyorum. Teşekkürler Bakırköy Hypoxi.

Dr. Ayhan Gümüş
Her işte olduğu gibi burada da hırslı olmak lazım. Ben zayıflamak ve daha güzel bir vücuda sahip olmak için ve sağlık için hırsa büründüm. Hypoxi çalışanlarının tavsiyeleri doğrultusunda düzenli ve doğru beslenmeyle, randevu (seans) larıma zamanında gelerek 87.7 kg.’dan 83.5 kg düştüm. Yani 52 beden giyerken 48 beden giymeye başladım. Bütün Bakırköy Hypoxi çalışanlarına içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Nuray Evin
Çalışanların yakın ilgisi çok güzel. Yapılanların yanında bireysel dikkatle amaca ulaşmak çok kolaylaşıyor. Bir ay içinde hipotroid hastası olduğum halde 3 kg. Verip, düşündüğüm şekilde inceldim. Bakırköy Hypoxi’den Selil Hanım’a ve Esra Hanım’a ayrıca teşekkürler.

Nuran Taştan
Tesadüf eseri internetten görüp geldiğim için kendimi şanslı buluyorum. Haşimato hastası olup çeşitli şeyler (kavitasyon gibi) yaptırmama rağmen hiçbir sonuç alamadım. Buraya geldikten sonra 1 ay içerisinde 3-4 kilo verdim. Kendimi çok hafiflemiş buluyorum. Burada kendimi ailemin yanındaymış gibi hissettiren tüm Bakırköy Hypoxi ‘den arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Canan Tekdemirkoparan
Göbek bölgesindeki problemim için Hypoxi’ye başladım. Daha önce spor yaptım ve genel olarak memnun kaldım ancak göbek bölgemi zayıflatamamıştım. Hypoxi ile 2,5 kg.verdim. Ancak beden ölçülerimde yoğun incelme oldu. Göbekten 7 cm, alt karından 4 cm gibi inceldim ve artık 36 bedene rahatlıkla girebiliyorum. Gerçekten işe yarayan bir sistem. Ancak bizimde beslenme programına uyarak desteklediğimizde pozitif sonuçlar alınabiliyor. Hypoxi gerçekten zararsız ve incelmek için çok yararlı. Herkese tavsiye ediyorum.

Begüm Türkoğlu
Hypoxi'den gerçekten çok memnun kaldım. Çok kısa süre içerisinde gözle görülür bir şekilde tüm vücut hatlarım ortaya çıktı. Şu anda 3. paketimdeyim ve beni dışarıda gören yakın çevrem gözlerine inanamıyor. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim sağlıklı bir şekilde vücudu şekle sokan bir yöntem. Hiç sıkılmadan rahatlıkla kilolarınıza elveda diyeceksiniz.

Beyza Ghashoni
Hypoxi ile gerçekten inceldim. Öyle ki tüm pantolonlarımı yaptrımak zorundayım, çünkü hepsi acayip bol. Haftada 3 kez Hypoxi yaparak 4 kilo verdim, ama tam 2 beden inceldim. Diyet yaparak yani yediğimie içtiğime de dikkat ederek 40 bedenden 36 bedene indim. Doğumla birlikte aldığım tüm kilolardan kurtuldum. Sıkılaştım, toparlandım. Doğum öncesi halime geri döndüm. Çok mutluyum. Teşekkürler Hypoxi. ( Etiler Hypoxi )

Pınar Akan
Hypoxi ile bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Kendisi çok memnun kalmıştı. Benimde özellikle göbek çevresi ve basen bölümümün incelmesine ihtiyacım vardı. 12 seanslık ilk ayda sadece göbek çevremden yaklaşık 12 cm inceldim. Basenden 5 cm, göğüs çevresinden ise 8 cm inceldim. Sıkı bir diyete de gerek yok. Sadece aldığınız karbonhidrata dikkat edeceksiniz o kadar. Eylül/Ekim döneminde 3. aylık döneme gireceğim. Mecidiyeköy Hypoxi'den çok memnun kaldım. İşinde uzmanlar, ilgili ve güleryüzlü bir ekip. Ekime kadar onları çok özleyeceğim.

Aylin Gülşen
Hypoxi'yi daha önce araştırmış ve incelemiştim, ama uzak olması ve saatlerinin uymamasından dolayı bir türlü başlayamamıştım. Bakırköy Hypoxi'nin açılması başlamam için itici bir güç oldu. Toplam 2 kg kaybettim, ama tam bir beden inceldim. İnsanlar popomun küçüldüğünü söylüyor. Güler yüzlü bir ekip, sıcak ve temiz bir ortam için tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Elif Osmaz
Zayıflamak bir şekilde başarılabilecek birşeyken, gözle görülür bir şekilde sıkılaşmak kesinlikle programın üstün bir başarısı. Teşekkürler Hypoxi.

Mustafa Erciyes
Hypoxi'yi internetten tanıdım. İlk gördüğümde inanamadım. Çünkü söz konusu kilo kaybı 3-4 kg arasında ve 4 hafta gibi kısa bir sürede. Deneme seansına katıldım ve çok memnun kaldım. Kayıt yaptırdım ve haftalar geçtikçe kilo verdiğimi görmeye ve hissetmeye başladım. Kilo verdikçe kendimi çok daha rahat hissetmeye başladım. Böylece verilen programa daha çok özen verdim ve sonunda yaklaşık olarak 5,5 kg gibi kilo verdim. Buradan Bakırköy Hypoxi Selil hanım ve yardımcısının destekleri için çok teşekkür ederim.

F. Hamiyet Sümengen
Başlangıçta bu aletler beni ürküttü. Ancak ilk denemeden sonra rahatladım. Her seans diğerinden çok daha güzel ve keyifli geldi. Çok memnun kaldım. Bakırköy Hypoxi'nin personeli gerçekten çok iyi. Onlara çok teşekkür ediyorum.

Aylin Gülşen
Hypoxi'yi daha önce araştırmış ve incelemiştim, ama uzak olması ve saatlerinin uymamasından dolayı bir türlü başlayamamıştım. Bakırköy'ün açılması başlamam için itici bir güç oldu. Toplam 2 kg kaybettim ve bir beden inceldim. İnsanlar popomun küçüldüğünü söylüyor. Güler yüzlü bir ekip sıcak ve temiz bir ortam için arkadaşlara teşekkür ederim.

Evonne
Size öncelikle düğünüme kadar olan sürede yaşadığım Hypoxi deneyimimden bahsetmek istiyorum.

Düğün hazırlıklarıma başlarken ilk olarak tüm kızların yaptığı gibi gelinlik alışverişine çıktım. Bir mağazada çok güzel bir gelinlik buldum, gelinliği görür görmez adeta aşık oldum, sanki benim için yapılmıştı. Tek sorunu vardı o da bana biraz küçük olması. Göğüs ve kalça kısmı tam oldu fakat bel ve göbek kısmımdaki fazlalıklardan dolayı bu kısım çok dar geldi.

Tecrübelerimden biliyorum, diyetle kilo vermeye çalışırsam öncelikle yüzümden ve üst bölgemden kilo kaybediyorum. Bu da hiç istemediğim bir durum. İnternet üzerinde biraz araştırma yaptıktan sonra Hypoxi'yi keşfettim ve benim için ideal olacağını düşündüm. Bana en yakın Hypoxi merkezine gittim, daha fazla bilgi edindim, Hypoxi'yi denedim ve işe yarayacağına inandım.

Düğünden 6 hafta öncesinde Hypoxi'ye başladım, zaten düğüne kadar yeterince zamanım vardı. Hypoxi'ye başlamadan önceki gün elbisemin yani gelinliğimin provası vardı ve terzim elbiseme sığmam için bir takım çareler arıyordu, kilo kaybetmem gerektiğini de biliyordu aslında, ama nasıl... Bu arada Hypoxi'ye başladım. Düğüne 2 hafta kala gelinlik provama tekrar gittiğimde gelinlik mağazasındaki kızlar ve terzi beni görünce hayretler içerisinde kaldılar. Gelinlik sanki benim için özel olarak dikilmiş gibiydi, göğüs ve kalçam aynıydı, sadece problemli yani yağlı olan bel ve göbek kısmındaki fazlalıklardan kurtulmuştum.

Bu sonuçlar karşısında hem ben hem de çevremdeki tüm beni tanıyanlar büyük heyecan duyduk ve size çalışmalarınızdan dolayı bu mektup vasıtası ile çok teşekkür etmek istiyorum.

Saygılarımla

Esen Yavuz
37 yaşındayın ve yaklaşık 20 yaşından beri bel ve göbek yağlarımdam kurtulmaya çalışıyorum. Bunun için de maalesef şimdiye kadar ne duyduysam uyguladım. Diyetisyen, mezoterapi, lipoliz, karboksiterapi, fakat hiçbiri bir milim bile bel bölgemi eritmedi. Neye üzüleceğimi şaşırdım, verdiğim paralara mı, canımın yanmasına mı, kan revan içinde kalmam mı, morluklarla dolaşmam mı? bilemedim. Bir gün gazetede Hypoxi ile istediğiniz bölgeden incelin diye bir ilan okudum ve tüm dünyam değişti. Kozyatağı evime yakın, buraya giderek detaylı bilgi aldım ve hypoxi'ye başladım. Daha ilk üç seansda bile pantalonlarımın beli ve kalça kısımları bollaşmaya başlamıştı, üstelik her seans tartının üstüne çıktığımda kilomda da azalma başladığını görüyordum. Sonuç olarak 1 ay bitti, bir neden incelmiştim, çok memnun kaldığım için bir ay daha gittim. 2 ayın sonunda 14 kilo vermiş ve 44 bedenden 40 bedene inmiştim. Benim için inanılmaz bir sonuçtu. Tüm ümitlerimin kaybolduğu bir anda Hypoxi bana hayal ettiğim gibi bir vücut verdi. Şimdi vücudumu korumak için haftada bir gidiyorum, hem egzersiz yaptığım için kendimi mutlu hissediyorum, hem de Koztayağı City Sun'daki dostlarımı görüyorum. Tüm Hypoxi ekibine çok teşekkürler.

Gaye Yüksel
Sağlıklı bir şekilde zayıflamaya yönelik olarak, doğru bir beslenme programı ile kombine edebileceğim bir programın arayışı içerisindeyken tanıştığım Hypoxi çalışmasından çok memnun kaldım. Kozyatağı Hypoxi merkezinde Hülya hanım ve ekibinin de verdikleri destek ve moral için, beni doğru yönlendirmeleri için kendilerine çok teşekkür ederim. Hafiflemek ve daha sağlıklı bir yaşama adım atmak isteyen herkese tereddütsüz Hypoxi'yi öneririm.

Şeyda Akıncı
Kozyatağı Hypoxi merkezinde S 120 ve L 250 hypoxi cihazlarıyla 2 haftada göbek ve basen bölgelerimden epeyce inceldim. Bu kadar kısa zamanda bu kadar iyi sonuçlar aldığım için çok mutluyum. Kozyatağı Hypoxi'den Hülya hanım ve ekibine bana verdikleri destek için çok teşekkür ederim. Hem inceldiğim hem de en büyük sorunum olan selülitlerimden kurtulduğum için çok mutluyum.

Nermin Erişkan
57 yaşındayım. Hypoxi Vacunaut sistemli programa yazıldım. Seansların yarısında olmama rağmen gözle görülür sonuçlar elde ettim. Şimdiden yaza hazır duruma geldim.

Gülümser Ulaş
Güler yüz, sevecenlik, iş disiplininin olduğu sıcak bir ortam. Tesadüfler eseri yaşamıma giren HYPOXI, böyle bir ortamla birleşince daha bir keyifli çalışma haline geldi benim için. HYPOXI normalde dışarıdan bakıldığında normal bir makine gibi, ama onunla çalışmaya başladığınızda, aslında gizli mucizelerin saklı olduğu bir cihaz. Disiplin kısmında kaçamaklar yapmama rağmen karın ve bel bölgemde, çevremdeki insanların dikkatini çekecek şekilde azalma oldu. Hatta seanslar bittikten sonra acaba gerileme yaşar mıyım korkum vardı ama aksine böyle bir durum yaşamadım. Daha uzun seanslara yayıldığında daha da başarılı sonuçlar alınabileceği kanaatindeyim. Hülya hanıma, Yuliya, Songül, Deniz & Sevgi’ye çok teşekkürler. Birlikte yola çıktık, yol aldık ve sonuna geldiğimizde zafer bayrağını elimize aldık.Teşekkürler Kozyatağı Hypoxi, Teşekkürler HYPOXİ…

İpek Koç
Mecidiyeköy hypoxi merkezinde L-250 cihazıyla çalışıp 2,5 kilo kaybetmeme rağmen 5 cm. belden 6 cm. de basenden inceldim. Her gören 6-7 kilo verdiğimi zannetti. Umduğumdan çok daha iyi sonuçlar aldım.

Engin Cırıkçı
Kozyatağı hypoxi merkezinde Hülya hanım denetiminde katıldığım hypoxi programından hedeflediğim sonucu aldım. Çok mutlu olduğumu bilmenizi isterim. Çok teşekkür ederim.

Yıldız Eyüboğlu
Senelerdir bel çevremde yağlanma vardı. Mecidiyeköy hypoxi merkezinde Vacunaut kullandım. Bu kıyafette bel çevresine gele özel basınç baloncukları var. Hem zevkli hem çok etkili. Göbekten inanılmaz bir biçimde inceldim. Kendime olan güvenim geri geldi. 2. seans paketi daha aldım,başlıyorum. Hedefim yaza incecik girmek. Teşekkürler Hypoxi.

Murat Çalışkan
Hypoxi'ye 110 kilo olarak başladım. Sadece 1 ay sonra can simidi gibi duran bel ve göbek çevremdeki yağlardan kurtuldum. Artık eski takım elbiselerimi giyebiliyorum. Teşekkürler Hypoxi.

Aslınaz Kazaz
Mecidiyeköy Hypoxi'de 1 ay süresince 10 seans hypoxi'ye girdim. Sonuçtan inanılmaz memnun kaldım. Hypoxi ile aynı zamanda sağlıklı beslenme şeklini de öğrendim. Teşekkürler Hypoxi.

Her hakkı mahfuzdur, tüm bilgiler Hypoxi Gmbh firmasından alınmıştır. zayıflama Web Tasarım: By İnanir